Kontakt

Naprawa maszyn do szycia – kontakt

Popsuta maszyna do szycia, uszkodzona prasowalnica elektryczna lub ręczna, żelazko czy noże krojcze nie muszą już być problemem. Wystarczy skontaktować się z rzetelną i rzeczową firmą, by następnie zlecić im naprawę uszkodzonego sprzętu.

Powierzając w nasze ręce naprawę maszyn szwalniczych, mogą być Państwo pewni uczciwego i solidnego podejścia do każdego powierzonego zadania. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych pracowników, korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy, stosujemy wyłącznie doskonałej jakości części zamienne.

Jeśli zależy Państwu, by Państwa maszyny mogły posłużyć do pracy jak najdłużej – warto oddać je w ręce fachowców. Tym bardziej zapraszamy do kontaktu!

Serwis maszyn do szycia oraz serwis prasowalnic i żelazek

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 10-14. Na specjalne życzenie możemy ustalić inne godziny. Napraw dokonujemy również w domu u Klienta – w zależności od potrzeb i możliwości naprawy poza naszym serwisem.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, jeśli mają Państwo jakieś pytania, z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.

Art-masz

ul. Trzebnicka 19/3 50-245 Wrocław
Telefon: (+48) 71 321 13 53
605 884 110

E-mail: art-masz@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie
Starter